Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur New Jersey

Satılık Emlak New Jersey

Yeni JersNew Jersey Amerika Birleşik Devletleri, ülkenin kuzeydoğu kesiminde yer alır (Orta Atlantik); Kuzeydoğu, New York eyaleti, doğuda Atlantik okyanusu, güneyde Delaware, batıda ve kuzeybatıda Pennsylvania tarafından sınırlanmıştır. Hudson Nehri kuzeydoğu sınırının, Delaware Nehri'nin ve aynı adı taşıyan Bay'ın güney ve kuzeybatı sınırlarının bir parçasını oluşturur. Amerika Birleşik Devletleri, ülkenin kuzeydoğu kesiminde (Orta Atlantik) yer almaktadır; Kuzeydoğu, New York eyaleti, doğuda Atlantik okyanusu, güneyde Delaware, batıda ve kuzeybatıda Pennsylvania tarafından sınırlanmıştır. Hudson Nehri kuzeydoğu sınırının, Delaware Nehri'nin ve güney ve kuzey-batı sınırlarının eşsesli koyunun bir parçasını oluşturur.
New Jersey'de mülk satışı için avlanmanın ilginç bir yer olup olmadığından emin değilsiniz, ancak eğer açıklamamızı okuduysanız, emlak piyasası genel bakışında bunun hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

New Jersey, ABD'nin yaklaşık 130 mil uzunluğunda Atlantik kıyı şeridine sahip kuzeydoğu bir eyaletidir. Başkent Trenton'dur ancak nüfusun en büyük şehirleri Newark ve Jersey City'dir. Liberty State Park'ın bulunduğu Liberty City'de, yakınlardaki Ellis Adası'na giden feribotların kalktığı yerden, tarihi Göçmenlik Müzesi ve ikonik Özgürlük Heykeli bulunmaktadır.

İlkbaharda emlak piyasası iyi bir noktaya ulaştı ve 2017'de olduğu gibi stoklar sıkı ve konut fiyatları güçlü. Yeni vergiler ve ön ödemeli malların mahsup edilmesi konusundaki belirsizlik, bazı satıcıların beklemek için bir yol bulmasını, sınırlı bir tedarik etmesini ve New Jersey'deki ev alıcılarının görünürde bir rahatlama olup olmadığını merak etmelerini istedi.
New Jersey'de 2018 için satılık emlakları arıyorsanız, 4 New Jersey gayrimenkul trendleri.

Son vergi değişiklikleri aralarında New Jersey'de bazı satılık emlak satıcılarını tutuyor.

New Jersey, en yüksek emlak vergisi oranına veya gerçekte konut değerinin yüzdesi olarak ödenen ortalama konut mülküne sahiptir.

New Jersey'de satılık emlak fiyatları yükselmeye devam ediyor.
İndirgenmiş envanter New Jersey'deki ev fiyatlarını destekliyor. İlkbaharda 2018'de görülen ilk talep, güçlü büyüme ve sağlıklı bir iş gücü piyasası olmak üzere, evlere yönelik güçlü talebi göstermektedir.

İpotek oranlarının 2018 yılında artması beklenmekle birlikte, tarihsel olarak düşük kalmaktadır. 30 yıllık sabit ipoteklerde cari oranlar 4,5 civarındadır.

Devletin ve ilçe merkezinin başkenti olan Trenton, devasa bir uyanış dönemindedir. Son yıllarda yaygın yeniden canlanma ve yeni büyüme, büyük bir ticari ve hükümet merkezi olarak ortaya çıkmasına ve New Jersey'de satılık bir emlak arayışına başlayabileceğiniz ideal bir yer haline gelmiştir. Çeşitli mahalleler, sayısız konut seçeneği sunmaktadır ve çoğu, makul fiyatlarla kullanılabilen antika eski evlere çekilmektedir.

Vergi teşvikleri ve güçlü komşuluk destek kurumları bu eğilimi yenilemeye daha da teşvik etmektedir. Trenton, New Jersey'de mükemmel bir mülk sunuyor, aynı zamanda çok iyi okullar ve senfoniden tiyatroya dünya standartlarındaki müzelere kadar çok çeşitli kültürel hizmetler sunuyor.

  •  
    New Jersey'e taşınmak. New Jersey’de yaşayın ve yaşayın

        New Jersey: 'Çılgın kültürel kimliğe sahip destinasyonlardan biri, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yoğun nüfuslu eyalettir. En yoğun yaşayan şehir olan Newark, 500.000 nüfusu ile bu ülkenin "Garden State" takma adını almasına izin verdi. Kabul et: sık sık böyle bir duruma geçmek is ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 34366

Satilik Diğer (Konut), New Jersey, Bergen County, Hasbrouck Heights, 27 Division Ave

4,153,677.02TRY
Satilik
Diğer (Konut)

175.59 m²
Güzel 4 yatak odalı 3 banyo ev inanılmaz bir aile mahallede, sadece km from nyc. İdeal olarak çok sessiz, arzulanan bir caddenin sonunda yer almaktadı...
Cod. 3489

Satilik Villa, New Jersey, Newark, Newark, Newark

26,164,894.62TRY
Satilik
Villa

390 m²
Satılık, engelsiz geniş Bay
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB